• Gratis frakt over 1500, lynrask levering og enkel retur!
Gjør en god deal i vår Outlet - Klikk her!
x
Varenr: 370261
WNDR Alpine

Belletour

hardbootpakke med bindinger

0,-

Et brett til alt!

NB! VIKTIG INFORMASJON ANGÅENDE HARDBOOTPAKKER:
1. Såkalte hardbootbindinger er for de som ønsker å benytte randostøvler som f.eks. Key Equipment Disruptive.
2. Velger du "Voile MTN Plate ADS" trenger du ikke "hardboot-tilbehør1" eller "hardboot-tilbehør2", kun "Spark Pucks".
3. Velger du "Spark Dyno DH" må du også velge en kombinasjon av "hardboot-tilbehør1" og "hardboot-tilbehør2", samt "Spark Pucks".

WNDR Belletour er designet for høye topper, lange turer, episke linjer, putekriging og alt imellom. Belletour er rett og slett det eneste brettet du trenger for alt du skal bedrive! Brettet har en noe bredere midje, svak fiskehale og en passende innsving som sørger for rolig flyt samt raske svinger! Brettet har som i kjent WNDR Alpine- stil miljøvennlig produsert algemateriale i kjernen og sidekanten på brettet har samme solide materiale.

Hvem passer denne for?

  • Ekstremt allsidig
  • Stabilt, lekent og poppy
  • Algemateriale i sidekant og kjerne

Vekt - 3000g i 156cm

Sesong: v 2223 vpg
Alder og kjønn: Dame, Herre
Sentrale funksjoner
  • Allsidig splitboard
  • Vekt: 3000g i 156cm
Lengde (cm)148152156159164
Retningsorientert Camber (mm)55555
Tuppbredde front (mm)287295302304312
Tuppbredde bak (mm)277285292294302
Taper (mm)1010101010
Midje (mm)248254260260265
Stance Min (mm)4546484850
Stance Sentrert (mm)5152545456
Stance Maks (mm)5758606062
Siste 30 dager

Tilpass og kjøp

Brett
search
Staver
Valgfri
Bindinger
search
Feller
Valgfri
Hardboot-tilbehør1
Valgfri
Hardboot-tilbehør2
Valgfri
Pucks
Valgfri
Fellevoks
Valgfri

Ingen gyldige valg