• Gratis frakt over 1500, lynrask levering og enkel retur!
Gjør en god deal i vår Outlet - Klikk her!
x
Varenr: 370260
WNDR Alpine

Belletour

splitboardpakke med bindinger

0,-

Et brett til alt!

WNDR Belletour er designet for høye topper, lange turer, episke linjer, putekriging og alt imellom. Belletour er rett og slett det eneste brettet du trenger for alt du skal bedrive! Brettet har en noe bredere midje, svak fiskehale og en passende innsving som sørger for rolig flyt samt raske svinger! Brettet har som i kjent WNDR Alpine- stil miljøvennlig produsert algemateriale i kjernen og sidekanten på brettet har samme solide materiale.

  • Ekstremt allsidig
  • Stabilt, lekent og poppy
  • Algemateriale i sidekant og kjerne

Vekt - 3000g i 156cm

NB!
Kjøper du bindinger fra Spark, Nitro eller K2 må du også kjøpe med Pucks.
Kjøper du bindinger fra Karakoram eller Union trenger du IKKE kjøpe Pucks fordi disse følger med.

Sesong: v 2223 vpg
Alder og kjønn: Dame, Herre
Sentrale funksjoner
  • Allsidig spiltboard
  • Vekt: 3000g i 156cm
Lengde (cm)148152156159164
Retningsorientert Camber (mm)55555
Tuppbredde front (mm)287295302304312
Tuppbredde bak (mm)277285292294302
Taper (mm)1010101010
Midje (mm)248254260260265
Stance Min (mm)4546484850
Stance Sentrert (mm)5152545456
Stance Maks (mm)5758606062
Siste 30 dager

Tilpass og kjøp

Brett
search
Bindinger
search
Staver
Valgfri
Feller
Valgfri
Pucks
Valgfri
Fellevoks
Valgfri

Ingen gyldige valg